download (29)

تحصیل در  آلمان به دلیل کیفیت بسیار بالای آموزشی این دانشگاه ها و رتبه بسیار بالای دانشگاه های آلمان در رنکینگ های جهانی، همیشه مورد استقبال گسترده علاقمندان به تحصیل بوده است.
برای تحصیل در آلمان  در مقطع کارشناسی در دانشگاه های آلمان، فرد می بایست دانشجوی مقطع کارشناسی در دانشگاه های سراسری داخل کشور بوده و یا قبولی آزمون سراسری را داشته باشد. به عبارت دیگر ادامه تحصیل در آلمان صرفاً با داشتن دیپلم و یا پیش دانشگاهی در اکثر موارد نمی توان مستقیم برای اخذ پذیرش در دانشگاه های آلمان اقدام نمود. پس از اخذ پذیرش و ورود به آلمان، دانشجو می بایست یک دوره یکساله کالج (پیش دانشگاهی) را برای تحصیل دردانشگاه های آلمان بگذراند و سپس تحصیل در المان در رشته اصلی خود را آغاز نماید.
دوره کارشناسی در آلمان سه الی چهار سال میباشد. در آلمان سیستم آموزشی دارای طیف گسترده ای میباشد دانشگاههای مختلفی در آلمان هستند که میتوان جهت ادامه تحصیل در آلمان انتخاب نمود بطور کلی آلمان دارای دانشگاههای دولتی ,دانشگاههای علمی کاربردی,دانشگاههای تخصصی برای رشته های خاص میباشد
برای تحصیل در المان گذراندن دوره های زبان آلمانی در سطح B1 و در برخی رشته ها B2 الزامی است تا دانشجو بتواند در آزمون DSHشرکت نماید.

منبع :http://cy-cas.com/

مطالب مرتبط :

کارشناسی در آلمان

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت ۹۴ دانشگاه آزاد

خبر خوش سربازی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

شرایط انتقال دانشجویان ایرانی از خارج به داخل کشور

نکات مهم شروع پایان نامه نویسی و تایپ پایان نامه

اصول نگارش مطالب در پایان نامه

شرایط مقالات در ISI

تعاریف و اصطلاحات در طرح های تحقیقاتی

Leave a comment

ورود اعضا

| Register

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟